Partizanų g. 22A

Kaunas

Telefonas

+370 617 77877

Pir - Šešt

8:00 - 20:00

Susitikimo laikas derinamas asmeniškai iš anksto!

dr. Margarita Radžiūnienė

+370 611 87035 ŠIUO METU klientų nepriima.

Dirba su:

*Naujagimiais, kūdikiais: neišnešiotumas, kreivakaklystė, klubų displazija, motorinės raidos sutrikimas, raumenų tonuso sutrikimai.

*Vaikais: skoliozė, laikysenos sutrikimai, įdubusi krūtinė, “X”, “O” kojų forma, plokščiapėdystė.

*Moterimis: griaučių raumenų sistemos sutrikimai, nugaros skausmas. 

Taiko kineziologinį teipavimą nuo naujagimių iki…. Atlieka masažus naudojant vakuumines taures.  Dirba taikomosios kineziologijos principais.

Biomedicinos mokslų daktarė, reabilitacijos magistras, įgijus kineziterapijos kvalifikaciją, masažuotojo profesinę kvalifikaciją. NirvanaFitness sertifikuota instruktorė, mokėsi miofasciinio atpalaidavimo technikų naudojant vakuumines taures, sertifikuota BellaBambi instruktorė, sertifikuota kineziologinio teipavimo „K-Active taping“ absolventė. Šiuo metu studijuoja Funkcinės medicinos ir taikomosios kineziologijos mokykloje. Nuolatos veda seminarus sveikatos priežiūros specialistams. Domėjimosi sritys: kūdikių ir vaikų sveikata, miofasciinis atpalaidavimas, moterų sveikatinimas, taikomoji kineziologija.

Vijolė Česnulevičienė

+370 699 64194

Reabilitacijos magistras, kineziterapeuto kvalifikacija. Lietuvos kineziterapeutų draugijos narė, Lietuvos funkcinės medicinos ir taikomosios kineziologijos asociacijos valdybos narė. Profesinio domėjimosi sritys: taikomoji kineziologija, funkcinė medicina, teipavimas, homeopatija, psichokineziologija. Kineziterapijos praktika daugiaprofilinėje ligoninėje, atramos ir judamojo aparato profilio ambulatorinėje reabilitacijoje nuo 1997m.
Kiekvienas randa savęs vertą pagalbą.

Ramunė Gruodienė

+370 613 83445

Dirba su:

*individualiomis ir grupinėmis YAMUNA BODY ROLLING treniruotėmis.

Reabilitacijos magistras, įgijus kineziterapijos kvalifikaciją, sertifikuota asmeninė trenerė, sertifikuota Yamuna Body Rolling, Yamuna Foot Fitness, Yamuna Table Treatment instruktorė. Mokėsi Niujorke, Italijoje, Austrijoje. Kvalifikaciją nuolat kelia dalyvaudama įvairiuose seminaruose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Kineziterapeutės požiūris į klientą labai individualus. Kiekvienas žmogus ir jo kūnas yra vienintelis ir išskirtinis, todėl visuomet ieško palankiausio sprendimo būtent tam žmogui.

Ilona Rimkienė

+370 68504254

Dirba su suaugusiais:

*esant tarpslankstelinio disko išvaržai, juosmens skausmui, kaklo, pečių lanko ,krūtinės ląstos skausmui;

*esant skausmui alkūnės, kelių sąnariuose;

*po traumų ir ortopedinių operacijų;

Taiko kineziologinį teipavimą, atlieka masažą naudojant vakuumines taures.

Reabilitacijos magistras, kineziterapeuto profesinė kvalifikacija. Lietuvos kineziterapeutų draugijos narė, Lietuvos funkcinės medicinos ir taikomosios kineziologijos asociacijos narė. Sertifikuota „K-Active taping“ specialistė. Studijuoja Funkcinės medicinos ir taikomosios kineziologijos mokykloje. Išklausė „Taikomoji klinikinė kineziologija I. Miofascijinės grandys ir artrologija“ ir išlaikė egzaminą. Mokėsi miofascijinio atpalaidavimo technikų naudojant vaakumines taures. Praktinį darbą dirba nuo 2002m. Domėjimosi sritys: Raumenų, raumenų grandžių disfunkcija, funkciniai asociaciniai ryšiai, ūmūs ir lėtiniai nugaros skausmai, sąnarių skausmai;kineziterapija po ortopedinių traumatologinių operacijų.

Simona Kačkauskaitė

+370 63408323

Dirba su:

*Vaikais: laikysenos sutrikimai, “X”, “O” kojų forma.

*Suaugusiais: laikysenos sutrikimai, nugaros skausmai, griaučių raumenų sistemos sutrikimai.

*Neurologiniais klientais: insultas, išsėtinė sklerozė, cerebrinis paralyžius.

Taiko masažą naudojant vakuumines taures, kineziologinį teipavimą.

Reabilitacijos magistrantė, kineziterapeuto kvalifikacija. Kineziterapijos praktika daugiaprofilinėje ligoninėje. Domėjimosi sritys: griaučių-raumenų sistemos sutrikimų gydymas, potrauminis ir pooperacinis kineziterapinis gydymas, skausmo priežasties identifikavimas ir gydymas. Kiekvieno žmogaus kūnas yra unikalus, mano kaip kineziterapeutės tikslas – ištirti ir pritaikyti turimas žinias individualiai kiekvienam.

Aivaras Dukauskas

+370 643 60456

Dirba su:

*Neurologiniais klientais: insultas, nugaros smegenų pažeidimas, galvos traumos, išsėtine sklerozė.

*Ortopediniais klientais: nugaros ir kaklo skausmai, sporto traumos, raumenų, sąnarių, sausgyslių ir raiščių patempimų ir uždegimų dėl pasikartojančių padėčių, krūvių, po endoprotezavimo, po kelio, čiurnos, klubo, alkūnės, peties ir kitų sąnarių operacijų.

*Laikysenos problemomis įvairaus amžiaus žmonėmis.

Kineziterapeutas –  taikomosios kineziologijos specialistas. Aivaras studijų metais savo žinias gilino Suomijoje ir Estijoje. Po studijų nusprendęs, kad nori suprasti dar daugiau apie žmogaus organizmą pradėjo studijuoti “Funkcinės medicinos ir taikomosios kineziologijos mokykloje”. Ten šiuo metu Aivaras yra baigęs “miofascijinės grandinės ir artrologija” bei “vidaus organų kineziologija” 216 val. kursus ir toliau gilinia savo žinias taikomosios kineziologijos srityje. Su pacientais pradėjo dirbti nuo studijų laikų, 1,5 metų dirbo “Medicus” reabilitacijos centre kineziterapeutu bei jau daugiau nei 2 metus teikia kineziterapijos – taikomosios kineziologijos paslaugas privačiai. Aivaras domisi holistine medicina, natūropatija, sveika gyvensena ir mityba, psichologija. Daugelį naujų metodų taiko sau, stengdamasis suprasti ir pajusti kokių rezultatų galima tikėtis rekomenduojant vieną ar kitą strategiją pacientams norintiems pagerinti savo sveikatą.

Lukas Stanislovaitis

+370 689 86510

Kineziterapijos bakalauras, mokėsi “Manualinė stuburo terapija”, “Klinikinė neurodinamika: viršutinis kvadrantas” metodikų, studijuoja Funkcinės medicinos ir taikomosios kineziologijos mokykloje. Kineziterapeuto praktinį darbą dirba nuo 2018m. atramos ir judamojo aparato profilio ambulatorinėje reabilitacijoje. Domisi taikomąja kineziologija, funkcine medicina, natūropatija, aromaterapija, sveiku gyvenimo būdu. Gyvenimą gali nugyventi dvejopai: taip, tarsi nieko nėra stebuklingo, arba taip, tarsi viskas yra stebuklinga.