Komanda - Šeimos kineziterapijos centras

Partizanų g. 22A

Kaunas

Telefonas

+370 617 77877

Pir - Šešt

8:00 - 20:00

Susitikimo laikas derinamas asmeniškai iš anksto!

dr. Margarita Radžiūnienė

+370 611 87035

Biomedicinos mokslų daktarė, reabilitacijos magistras, įgijus kineziterapijos kvalifikaciją, masažuotojo profesinę kvalifikaciją. NirvanaFitness sertifikuota instruktorė, mokėsi miofasciinio atpalaidavimo technikų naudojant vakuumines taures, sertifikuota BellaBambi instruktorė, sertifikuota kineziologinio teipavimo „K-Active taping“ absolventė. Šiuo metu studijuoja Funkcinės medicinos ir taikomosios kineziologijos mokykloje. Nuolatos veda seminarus sveikatos priežiūros specialistams. Domėjimosi sritys: kūdikių ir vaikų sveikata, miofasciinis atpalaidavimas, moterų sveikatinimas, taikomoji kineziologija.

Vijolė Česnulevičienė

+370 699 64194

Reabilitacijos magistras, kineziterapeuto kvalifikacija. Lietuvos kineziterapeutų draugijos narė, Lietuvos funkcinės medicinos ir taikomosios kineziologijos asociacijos valdybos narė. Profesinio domėjimosi sritys: taikomoji kineziologija, funkcinė medicina, teipavimas, homeopatija, psichokineziologija. Kineziterapijos praktika daugiaprofilinėje ligoninėje, atramos ir judamojo aparato profilio ambulatorinėje reabilitacijoje nuo 1997m.
Kiekvienas randa savęs vertą pagalbą.

Ramunė Gruodienė

+370 613 83445

Reabilitacijos magistras, įgijus kineziterapijos kvalifikaciją, sertifikuota asmeninė trenerė, sertifikuota Yamuna Body Rolling, Yamuna Foot Fitness, Yamuna Table Treatment instruktorė. Mokėsi Niujorke, Italijoje, Austrijoje. Kvalifikaciją nuolat kelia dalyvaudama įvairiuose seminaruose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Kineziterapeutės požiūris į klientą labai individualus. Kiekvienas žmogus ir jo kūnas yra vienintelis ir išskirtinis, todėl visuomet ieško palankiausio sprendimo būtent tam žmogui.

Valerija Ilijonaitė

+370 677 93369

Reabilitacijos magistrantė, įgijus kineziterapijos kvalifikaciją. Specializuojasi griaučių raumenų sistemos ir nervų sistemos sutrikimų srityje. Dirba su asmenimis priešoperaciniame ir/ar pooperaciniame laikotarpyje, vyraujant tiek ūminėms tiek lėtinėms būklėms, kurios apriboja asmens judėjimą, funkcionalumą. Kineziterapeutės siekis orientuotas į kiekvieno asmens individualų gydymo plano sudarymą, esamos būklės palaikymą ir/ar sugrąžinimą prarastą judėjimo bei funkcijos galimybę, atsižvelgiant į asmens lūkesčius – padėti grįžti į laisvalaikio, darbinę ar sportinę veiklą.

Aivaras Dukauskas

+370 643 60456

Kineziterapeutas –  taikomosios kineziologijos specialistas. Aivaras studijų metais savo žinias gilino Suomijoje ir Estijoje. Po studijų nusprendęs, kad nori suprasti dar daugiau apie žmogaus organizmą pradėjo studijuoti „Funkcinės medicinos ir taikomosios kineziologijos mokykloje“. Ten šiuo metu Aivaras yra baigęs „miofascijinės grandinės ir artrologija“ bei „vidaus organų kineziologija“ 216 val. kursus ir toliau gilinia savo žinias taikomosios kineziologijos srityje. Su pacientais pradėjo dirbti nuo studijų laikų, 1,5 metų dirbo „Medicus“ reabilitacijos centre kineziterapeutu bei jau daugiau nei 2 metus teikia kineziterapijos – taikomosios kineziologijos paslaugas privačiai. Aivaras domisi holistine medicina, natūropatija, sveika gyvensena ir mityba, psichologija. Daugelį naujų metodų taiko sau, stengdamasis suprasti ir pajusti kokių rezultatų galima tikėtis rekomenduojant vieną ar kitą strategiją pacientams norintiems pagerinti savo sveikatą.