Partizanų g. 22A

Kaunas

Telefonas

+370 617 77877

Pir - Šešt

8:00 - 20:00
Kineziterapija

Kineziterapija naujagimiams, kūdikiams, vaikams, suaugusiems ir senjorams

Plačiau
Taikomoji kineziologija

Vaikų ir suaugusiųjų kineziterapija orientuota į giliųjų raumenų stiprinimą, laikysenos ir svorio koregavimą

Plačiau
Masažas

Tai ypatingi masažai. Masažas derinamas su aktyviais ir pasyviais judesiais. Masažas atliekamas tiek rankomis, tiek naudojant vakuuminę taurę BellaBambi. Masažo efektyvumą pastiprinti naudojami eteriniai aliejai, medus. naudojant

Plačiau
Yamuna Body Rolling (YBR)

Tai inovacinė terapinė metodika, kurios pagalba žmogus atlieka kaulų ir giliųjų raumenų savimasažą. Raumenų tempimo dėka sumažina skausmą, nuima įtampą, subalansuoja raumenyną, koreguoja kaulų ir sąnarių poziciją.

Plačiau
Nirvana Fitness

Tai naujas pasaulio mokslininkų bei mankštinimosi, kvėpavimo ir garso specialistų sukurtas metodas, kurio misija – išmokyti žmogų taisyklingai kvėpuoti ir kurti sveiką kūno bei sielos sąjungą!

Plačiau
K-Active kineziologinis teipavimas

K-Active kineziologinio teipavimo metodas leidžia pasiekti maksimalių rezultatų: nėščiųjų, vaikų, suaugusiųjų ir pagyvenusių žmonių sveikatos priežiūroje bei profesionalių sportininkų traumų prevencijai ir gydymui.

Plačiau
„BellaBambi®“ vakuuminės taurės

„BellaBambi®“ yra tinkamas naudoti profesionaliai, namuose, grožio, sveikatingumo ir sporto srityse.

Plačiau
Mokymai

VšĮ Kineziterapijos akademija ir Šeimos kineziterapijos centras siūlo įvairius mokymus sveikatos priežiūros specialistams

Plačiau
NirvanaFitness
Pasiūlymas įmonėms, gimtadieniams

Kviečiame turiningai praleisti gimtadienį, darbo vakarėlį ar kitą šventę, per kurią norėtumėte pajudėti, o po to pabendrauti prie arbatos puodelio.

Plačiau