Didžioji g. 1A-1

Raudondvaris, Kauno raj.

Telefonas

+370 617 77877

Pir - Šešt

8:00 - 20:00

Susitikimo laikas derinamas asmeniškai iš anksto!

Mūsų centre gydomojo masažo specialistai atlieka nugaros masažą esant nugaros skausmams, skoliozei. Masažas skirtas sėdintį darbą dirbantiems žmonėms, taip pat kirpėjoms, ondontologams ir kitiems žmonėms, kurių laikysena būna statinėse padėtyse ilgą laiką.

Masažas atliekamas rankomis ir naudojant vakuumines Bella Bambi taures, taip pat derinamas su pasyviais ir aktyviais judesiais. Masažas atliekamas su bekvapiu aliejumi arba naudojant eterinius aliejus.

Taip pat mūsų centre galite pasimėgauti ir medaus masažu nugarai, kojoms. Medaus savybės seniai įvardijamos kaip gydomosios, tad nugaros masažas su medumi labai tinka išvalyti šlakus iš organizmo, esant kvėpavimo sistemos sutrikimams, taip pat pasižymi odos pilingo savybėmis. Medaus masažas, naudojamas šlaunims – puiki priemonė esant apelsino žievelės sindromui.

„BellaBambi®“ taurės yra švelnus „fascijos draugas“, turintis novatorišką kraštą. Patvarus taurelės silikonas suteikia trijų intensyvumų neigiamą slėgį: švelnų, aktyvų ir intensyvų. „BellaBambi®“ taures galima plauti indaplovėje, nebijo 200 laipsnių karščio, patikrintas dermatologiškai, antialerginis, atitinka aukščiausios kokybės standartus – 100 proc. pagamintas Vokietijoje.

„BellaBambi®“ taurės yra tinkamas naudoti profesionaliai, namuose, grožio, sveikatingumo ir sporto srityese.

„BellaBambi®“ taurės sukuria neigiamą slėgį odai, kuris pakelia fascijos sluoksnį. Papildomai sukurta erdvė po oda palengvina audinių judėjimą, suteikia jai daugiau elastingumo, padidina regeneraciją. Po „BellaBambi®“ taurės kraštu, sukuriant spaudimą, vyksta odos pilingo procesas.

„BellaBambi®“ taurės yra universali trijų intensyvumų, varpo formos su novatorišku pilingo kraštu. „BellaBambi®“ taurė gali būti panaudota labai įvairiose situacijose, įvairiose programose – naudojant esant raumenų skausmams, spazmams, trigeriniams taškams, taip pat galima naudoti su judesiu, masažams, veido procedūroms, kūdikių kreivakaklystei koreguoti, aktyvinti sąnarių vystymąsi esant klūbų displazijai ir t.t. Naudojant dviejų dydžių ir 3 intensyvumų taures galima naudoti įvairaus amžiaus žmonėms: švelnaus intensyvumo taures galima naudoti kūdikiams, vyresnio amžiaus žmonėms ar veido procedūroms, aktyvaus intensyvumo taurės naudojamos fiziškai aktyviems asmenims ar gydant apelsino žievelės sinfromo odos  problemas, o intensyviausio stiprumo taurė naudojama sportininkams. Tačiau mokslininkai įrodė, jog sprendžiant fascijos problemas dažniausiai ir efektyviausiai veikia švelnaus intensyvumo taurė.

„BellaBambi®“ taurė dėl novatoriškai sukurto krašto yra saugi naudoti ant kūno, naudojant pagal rekomendacijas niekada neatsiras kraujosrūvų, o trys skirtingi intensyvumai ir pilingo efektas leis išlaikyti tinkamą traukimo jėgą ir elastingą, gaivią odos išvaizdą. Taurė labai patogi laikyti rankoje dėl jos varpo formos, taip pat saugu naudoti taurę stumdant tiek tiesiai ant odos, tiek naudojant priežiūros priemones (aliejus, kremus).

„BellaBambi®“ taurė gali būti naudojama tiek kaip sudaryti vakuumą ant kūno, tiek kaip palengvinti kineziterapeuto/masažuotojo ranką darbą. Taurę panaudoti yra 11 technikų, unikalu tai, jog dirbama su abiem taurės galais.

Šių taurių galite įsigyti pas mus. O mūsų kineziterapeutė dr. Margarita Radžiūnienė yra pirmoji, ir kol kas vienintelė, instruktorė Lietuvoje, kuri baigusi kursus pas „BellaBambi®“ įkūrėjus Vokietijoje.

Daugiau informacijos [email protected] arba telefonu +370617 77877

Side Bar